Genc Ruli largohet nga Shqipëria, i jep fund jetës politike

Tiranë | 19 Qer 2017 | 11:28 | Nga

Deputeti i Partisë Demokratike, Genc Ruli, i kishte kërkuar kryedemokratit Lulzim Basha të mos e përfshinte në listat e kandidatëve për deputetë në zgjedhjet e 25 qershorit.

Pas këtij vendimi Ruli është larguar nga Shqipëria dhe duket se po shijon pushimet larg fushatës politike që do të finalizohet me zgjedhjet e 25 qershorit.

Deputeti ka shkuar në Beltehem të Pensilvanisë dhe duket mjaft sportiv dhe i qetë larg zhurmës kaotike të fushatës në vend.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme