Tre makina përplasen në autostradën Tiranë-Durrës

Prishtinë | 16 Pri 2018 | 15:08 | Nga

Tre makinë janë përplasur mesditën e sotme në rrugën për në aeroportin e Rinasit në Tiranë.

Siç bëhet me dije nga BalkanWeb, në aksident janë përfshirë një mjet tip ‘Benz’, një mjet tip ‘Smart’ dhe një ‘Toyota’.

Nga video duket se dy makina janë përplasur ‘kokë më kokë’, ndërsa nga aksident raportohet e ka persona të plagosur.

Deri tani nuk kemi informacion nga policia lidhur me aksidentit, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e përplasjes.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur hetimet.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme