Boksieri i njohur i gjuhet Rita Orës (Foto)

Prishtinë | 05 Dhj 2017 | 12:17 | Nga

Boksieri i njohur Conor McGregor ka shfrytëzuar rastin që të kalojë pak kohë me yllin e muzikës, Rita Ora, me të cilën ka bërë dhe disa fotografi ku shihet tejet i disponuar.

Fotografia tregon se McGrogor nuk ka ngurruar që të afrohet drejt Orës dhe t’ia vë dorën në bel asaj, shkruan The Sun.

Por që gjithçka ka qenë momentale, pasi boksieri ka bërë fotografi edhe me të famshmet tjera, si Irina Shayk, Donatella Versace dhe Jourdan Dunn.

E nga bota e sportit, si rëndom nuk ka munguar edhe vositësi i Formula 1, Lewis Hamilton, që ka kaluar kohë me McGregor.

 Rita Ora and Conor McGregor cuddled up for a 'date night' selfie at the Fashion Awards

The pair also posed for pictures with models Jourdan Dunn and Irina Shayk as well as Lewis Hamilton
 Irina Shayk and Donatella Versace seemed interested to the yarn being told by UFC legend Conor McGregor

Rita and Conor chatted again after the singer performed
 Lewis Hamilton always dresses dapper - and tonight was no different - pictured here with Cristiano Ronaldo's ex Irina Shayk

Rita looked sensational in a metallic dress on the red carpet

The singer put her fab figure on display in the clinging gown

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme