Çfarë kanë të përbashkët Enca, Noizy, Ledri dhe Dafina?

Prishtinë | 13 Nën 2017 | 21:00 | Nga

Të gjithë duan të thirren mbretër, princa e princesha, por këta katër këngëtarë kanë vetëm një emër të përbashkët “King”.

Noizy e thërret veten “King”. Reperi njihet si mbreti i hip-hopit në Shqipëri dhe në këngën “Bow Down”, fjala “King” përsëritet disa herë: Bow Down to the King.

Ndërsa Enca kohët e fundit ka filluar ta thërrasë veten “King Enca”.

Kënga e Ledri Vulës “King” gjithashtu bëri shumë bujë. “Ndaç thujëm King, ndaç thujëm Mbret”

Edhe Dafina gjithashtu ka filluar ta thërrasë veten “King”. Në foton e postuar në Insta Story këngëtarja ka shkruar mbi një pëlhurë fjalën “king” që sigurisht i referohet vetes.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme