Demi Lovato paralajmëron turneun e saj të parë në Britani

Prishtinë | 13 Shk 2018 | 12:07 | Nga

Këngëtarja e famshme amerikane, Demi Lovato, paralajmëron se do të mbajë një turne të plotë për herë të parë në Britani të Madhe.

Ajo këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Twitter, duke zbuluar se detajet e turneut, transmeton Koha.net. Më 10 qershor do të jetë në O2 Arena, Londër, 12 qershor në Arena Birmingham, 13 qershor në Glasgow SSE Hydro dhe më 16 qershor në Manchester Arena.

“Evropë!! Ju kam thënë se do të vijë…”, ka shkruar këngëtarja. “Biletat do të dalin për shitje këtë të premte!!

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme