Heidi Lushtaku mburret me bahçen e saj në fshat

Prishtinë | 16 Kor 2017 | 15:03 | Nga

Heidi Lushtaku, modelja shqiptare që është e fejuar me kampionin e boksit Robin Krasniqin, ka një stil të veçantë jete.

Bukuroshja ushqehet si vegane, duke mënjanuar tërësisht konsumimin e mishit të kafshëve e produkteve të tyre, me fokus vetëm në pemë dhe perime.

Për këtë arsye, që të jetë sa më e sigurt në ato që ha, Heidi ka edhe një bahçe në fshatin e saj.

Në një fotografi që ka publikuar në Instagram, ajo shihet në mes të perimeve që ka mbjellë në tokë dhe mjaft krenare për punën e bërë.

“Fshati im, jeta ime”, ka shkruar Heidi.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme