Irina Shayk shtatzënë, s’mund ta fshehë më

Prishtinë | 10 Jan 2017 | 20:01 | Nga

Supermodelja me famë botërore, Irina Shayk, është në pritje të fëmijës së saj të parë. Irina nuk e ka konfirmuar ende lajmin për publikun, por fotot e bëra së fundmi “konfirmojnë” shtatzëninë e Irinës.

Ajo është spikatur nga paparacët në rrugë teksa ishte e veshur me një xhup, ku kishte vënë dhe kapuçin për të mos u njohur.

Por modelja dukej me barkun e rrumbullakosur çfarë konfirmon pritjen e një fëmije.

Ajo është është fejuar me aktorin Bradley Cooper pasi është fotografuar me një unazë diamanti në gishtin e saj, javën e kaluar.

irina

Bradley Cooper, Irina Shayk

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme