Ja sa diferencë moshe kanë Getoari dhe Marina

Prishtinë | 12 Sht 2017 | 18:28 | Nga

Më 10 shtator Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i dhanë fund beqarisë. Çifti shumë i dashur për publikun kurorëzuan dashurinë e tyre pranë detit para qindra të ftuarve dëshmitarë.

Lidhja e tyre është komentuar në media prej vitesh, kështu që nuk kishte si të ndodhte ndryshe: Edhe dasma e tyre u komentua shumë.

Por një fakt që jo të gjithë e dinë është diferenca e moshës që kanë Geti dhe Marina.

Getoar Selimi ka lindur më 3 korrik 1982 (35 vjeçar) ndërsa Marina ka lindur më 17 maj 1990 (27 vjeçare). Pra çifti ka 8 vite diferencë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme