Jehona Lumi vjen me “Largësia”

Prishtinë | 17 Kor 2017 | 13:36 | Nga

Këngëtarja e re, Jehona Lumi, ka lansuar këngën e saj të re, bashkë me videoklip.

Kënga titullohet “Largësia” dhe ka ritme verore, me një videoklip që ka në objektiv gjithmonë lulet.

Lumi ka shumë vite që këndon live në Kosovë, teksa ka qenë pjesë e “The Voice of Albania” deri në fazat finale.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme