Kim Kardashian provokon besimtarët katolikë

Prishtinë | 21 Pri 2017 | 14:06 | Nga

Kim Kardashian ka nxitur reagimin e besimtarëve të fesë katolike.

Kim është shfaqur me një fustan të zi shumë të ngushtë me ikonën e Sën Mërisë në mes të gjoksit të saj, duke provokuar në mënyrë shumë të fortë besimtarët dhe fansat që më parë e kishin sharë publikisht.

Show-girli, e cila dikur ka bërë dhe një film porno, më herët e kishte shndërruar ikonën e Shën Mërisë në një “kimoj”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme