Kristin Prengaj si një barbi

Prishtinë | 10 Jan 2017 | 18:35 | Nga

Është një nga modelet më seksi të momentit dhe diçka të tillë e tregon në çdo pozë të saj.

E në fakt këtë herë e shohim modelen Kristin Prengaj më sensuale se kurrë e veshur me një fustan të kuq.

Edhe në këtë foto nuk ka munguar ekspozimi i formave trupore të cilat modelja bukuroshe nga Tirana i ka perfekte.

?

A photo posted by Kristin Prengaj (@iamkristinprengaj) on

?

A photo posted by Kristin Prengaj (@iamkristinprengaj) on

❄️?

A photo posted by Kristin Prengaj (@iamkristinprengaj) on

?

A photo posted by Kristin Prengaj (@iamkristinprengaj) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme