Marie një adhuruese e nudove dhe natyrës (Foto)

Prishtinë | 19 Qer 2017 | 11:55 | Nga

Pashence Marie mund të mos jetë edhe aq e njohur, por ajo pa dyshim se është një prej modeleve me trupin më fantastik në Instagram.

Bukuroshja amerikane numëron 673 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, të cilët i qeras vazhdimisht me fotografi joshëse.

Më poshtë mund t’i shihni disa nga fotot më të nxehta të zeshkanes seksi, në të cilat vëmendje tërheqin sidomos të pasmet e saj seksi dhe gjoksi i saj i madh.

Marie duket se është adhuruese e natyrës, pasi shumë nga fotot i ka në natyrë.

Show Stopper. Shot by:@geaphoto/@geaimages Glam:@jazelle_1 Heels:@heartbreakerheels

A post shared by 💗Pashence Marie💗 (@pashence_marie) on

Bay Watchin in Coron. #BayWatch #Coron #Philippines #Palawan #BikiniBabe #MissManEater #RedOnePiece #PamalaAnderson

A post shared by 💗Pashence Marie💗 (@pashence_marie) on

After two glorious months in the Philippines, it's time for me to head back to America. Looking forward to seeing my loved ones back home but sad to leave what's been home to me for the last two months. I'm thankful for each and every day I have had here in this beautiful country and I'm especially thankful for the people that have made it a special time for me. I've been lucky enough to visit breath taking islands, volunteer with children in need with the Philippine Marines, explore some of the worlds best dive sites, days of hiking, I swam with whale sharks, I've got stories for days from this trip and I've made lifelong friendships! Sure gonna miss this place but I know it won't be long until I make my return.

A post shared by 💗Pashence Marie💗 (@pashence_marie) on

Happiness.

A post shared by 💗Pashence Marie💗 (@pashence_marie) on

Angelic. 📸@jpaullphoto📸

A post shared by 💗Pashence Marie💗 (@pashence_marie) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme