Mediet flasin për Fjollën veç kur nxjerr gjoksin

Prishtinë | 21 Pri 2017 | 12:25 | Nga

Bukuroshja kosovare, Fjolla Morina, ka bërë mediet rozë të flasin për të. Edhe kësaj here, ajo ka ekspozuar gjoksin e saj të bëshëm.

Ajo e ka bërë këtë nëpërmes një videoje që e ka publikuar në Instastory.

E veshur me një fustan elegant, Fjolla duket tejet seksi! Dhe në këtë mënyrë ka rrëmbyer qindra pëlqime e komente të fansave meshkuj, por jo vetëm.

Coming soon new music video✨ You gona love this STAY TUNED #makeup#glam#highlights

A post shared by Fjolla Morina – Official IG (@fjolla.morina) on

#maldives2017🐠🦀🐢🇲🇻

A post shared by Fjolla Morina – Official IG (@fjolla.morina) on

👙

A post shared by Fjolla Morina – Official IG (@fjolla.morina) on

Xikkk😉

A post shared by Fjolla Morina – Official IG (@fjolla.morina) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme