Natalia e nxehtë arrin në Peyongchangun e ftohtë (Foto)

Prishtinë | 12 Shk 2018 | 23:46 | Nga

Ajo cilësohet si “Mbretëresha e Fitnesit”, ndërsa ka një audiencë spektakolare në Instagram, me plot 2.9 milionë ndjekës.

Natalie Gauvreau nga Kanadaja ka njoftuar mbërritjen e saj në Korenë e Jugut, ku po mbahen Lojërat Olimpike Dimërore.

Prania e 33-vjeçares ka tërhequr vëmendjen dhe ka “rritur temperaturat” në Peyongchangun e ftohtë.

Natalie është bërë e njohur edhe për faktin se refuzoi t’i përgjigjej ngacmimeve të Cristiano Ronaldos, disa vite më parë.

Run away with me …….💋

A post shared by 👑SexyNatG👑 (@nataliesng) on

This outfit means business and so do I 🤑

A post shared by 👑SexyNatG👑 (@nataliesng) on

Super Bowl and chill 🏈😏

A post shared by 👑SexyNatG👑 (@nataliesng) on

Beauty is entertaining. Depth is impressive.

A post shared by 👑SexyNatG👑 (@nataliesng) on

Thanks Mr.E for getting me this dress from my amazon wish list 💝

A post shared by 👑SexyNatG👑 (@nataliesng) on

Thanks Mr.Z for getting me this bikini from my amazon wish list 💝

A post shared by 👑SexyNatG👑 (@nataliesng) on

No rest for the wicked 🌚

A post shared by 👑SexyNatG👑 (@nataliesng) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme