Njihuni me Adan, gazetaren e ardhshme (Foto)

Prishtinë | 13 Sht 2017 | 11:05 | Nga

Ada Deda, biondia, simpatike e cila u përfol në media për pamjen dhe fizikun e saj nuk duket më njësoj.

Vajza e deputetes demokrate në Shqipëri, Albina Deda, tashmë është brune.

Pra pak ditësh ajo njoftoi se veç modele tani, Ada pritet të jetë gazetare e ardhshme.

Ada do të studiojë në degën e gazetarisë pranë Universitetit të Tiranës.

☀️

A post shared by Schatzi⚜️ (@adadedaa) on

🍦

A post shared by Schatzi⚜️ (@adadedaa) on

A post shared by Schatzi⚜️ (@adadedaa) on

💙PROM💙

A post shared by Schatzi⚜️ (@adadedaa) on

#greatjobteam ❤️❤️ @beautycenterlinda 👰🏼@juxhinkurti 📸

A post shared by Schatzi⚜️ (@adadedaa) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme