Bikinit që ju bëjnë të dukeni si një modele

Prishtinë | 19 Qer 2017 | 11:52 | Nga

Për të gjitha vajzat që nuk mundën dot të krijonin format perfekte për stinën e plazhit, mos u shqetësoni. Stilistët kanë menduar edhe për ne që nuk i kemi përmasat 90-60-9.

Për të dalë krenare në plazh, dhe për t’u ndjerë si në pasarela, edhe pse ndoshta me disa kg më tepër, ekzistojnë kostumet e banjës që do të na bëjnë të ndihemi të tilla.

Ndaj blini një palë rrobe banje si këto në galeri dhe lini mënjanë komplekset, sepse defektet tuaja do të zhduken si me madhi, shkruan Living.

Shfletoni galerinë dhe zgjidhni kostumin tuaj të preferuar.

adriana

ae

cos

hmprod

jcrew

la reveche

norma

onia

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme