Ahmeti dhe Hoti i “bëjnë me shnet” autobusët e rinj

Prishtinë | 11 Jan 2017 | 11:58 | Nga Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

15 autobusët e rinj të “Trafikut urban” tashmë janë lëshuar në qarkullim.

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti dhe ministri Financave Avdullah Hoti, kanë qenë të parët që kanë udhëtuar me njërin prej autobusëve në linjën nga Qendra e Trafikut Urban në drejtim të Prishtinës, raporton Ekonomia Online.

15967731_1668005386548164_1425457104_o

 

Lexo më shumë:

Të ngjashme