​Tifozët e Boca Juniors “çajnë” stadiumin (Video)

Prishtinë | 18 Qer 2017 | 12:55 | Nga Ekonomia Online

Kur tifozët e Boca Juniors mobilizohen për të mbështetur skuadrën e tyre të zemrës, e dridhin stadiumin.
Një video e pabesueshme dhe e frikshme në të njëjtën kohë tregon çarjet në muret e stadiumit ‘La Bombonera’, që hapen dhe mbyllen nën ritmin e kërcimit të dhjetëra mijëra tifozëve argjentinas.

Fatmirësisht në fund nuk kishte ndonjë problem, pavarësisht çarjeve në murin e stadiumit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme