Costa mund të bëhet me klub gjatë kësaj jave

Prishtinë | 13 Sht 2017 | 09:40 | Nga Ekonomia Online

Klubi spanjoll Atletico Madrid është shumë pranë të nënshkruajë me Diego Costan.

Raportohet se Atletico mund të ribashkohet me sulmuesin e Chelsea gjatë kësaj jave, shkruan Marca, përcjell Express.

Marca shkruan më tej se dy klubet janë në bisedime dhe se Costa është i gatshëm të rikthehet në Evropë pasi më parë ka refuzuar të largohet nga Brazili.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme