Interi vazhdon kontrata me dy lojtarë (Foto)

Prishtinë | 10 Jan 2017 | 13:14 | Nga

Danilo D’Ambrosio dhe Marco Andreolli pritet të vazhdojnë kontratat me Interin
Drejtuesit e skuadrës së Interit nuk janë të angazhuar vetëm që të sjellin përforcime të reja në San Siro gjatë janarit.

Sipas të përditshmes sportive italiane, Tuttosport, Nerazzurrët shumë shpejt mund t’ua vazhdojnë kontratat dy mbrojtësve italianë.

Fjala është për Danilo D’Ambrosio dhe Marco Andreolli.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme