Jeta luksoze e yjeve të Formula 1, makina, femra…

Prishtinë | 09 Jan 2017 | 18:17 | Nga

Formula 1 përveç se është një sport i rrezikshëm është po aq i pasur. Shumë pilotë kanë jetë luksoze pasi marrin pjesë në një ndër sportet më të paguara në botë.

Pilotë si Hamilton, Alonso, Vettel, Raikkonen e Button bëjnë një jetë luksoze me makinat, shtëpitë, gratë dhe aeroplanët e tyre privat.

Më poshtë ju kemi sjellë disa foto, ku shihet qartë se çfarë jetë bëjnë pilotët e këtij sporti ku kanë një pasuri deri në 200 milionë dollarë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme