Trajneri i Kosta Rikës: Numri 10 na shkaktoi shumë probleme, por nuk e di kush është

Prishtinë | 13 Qer 2018 | 16:22 | Nga

Romelu Lukaku realizoi dy gola ndërsa Dries Mertens dhe Michy Batshuayi shënuan nga një gol në miqësoren e Belgjikës kundër Kosta Rikës me rezultat 4 me 0.

Trajneri i Kosta Rikës, Oscar Ramirez, në konferencën për media pas ndeshjes, ka thënë se numri 10 i Belgjikës u ka shkaktuar shumë dëme, por ka shtuar se nuk e njeh me emër se kush ishte ky lojtar.

“Dhjetëshi na shkaktoi shumë dëme… Nuk ia di emrin”, ka thënë Oscar Ramirez.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme