Qëllohet me armë aktorja Ajsi Xhaxhaj (Video)

Prishtinë | 12 Gus 2017 | 13:27 | Nga

Aktorja Ajsi Xhaxhaj ka kaluar momente jo fort të këndshme teksa po xhirronte filmin e ri  ‘Dashuria nuk mjafton’.

Aktori dhe regjisori shqiptar Drilon Hoxha  i filmit ‘Drejt Fundit’ ka publikuar një moment nga filmi i tij i ardhshëm ku qëllon me pistoletë manovër aktoren protagoniste Ajsi.

Ajo ka mbetur e tmerruar dhe nuk ka shmangur ulërimat. ‘Ja si mund ta gjuani nje femer’-shkruan ai krah videos.

Driloni e ka shpërndarë videon në rrjetin sociale dhe  me sa duket ka qenë argëtuese për pjesën tjetër të stafit.

https://www.instagram.com/p/BXlRa2dBQ7n/?taken-by=drilon_hoxha_official
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme